forex trading logo

LICZNIK ODWIEDZIN

167181
Today18
Yeserday44
This Week250
This Month962

boguslawa68637389957

Mój Skype

SZYBKI KONTAKT

Twój Email:
Temat
Wiadomość:
Ile człowiek ma rąk?
Imieniny obchodzą Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban, Broniwoj, Flawiusz, Innocenty, Innocenta, Kirył, Paulina. Do końca roku zostało 193 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
BOGUSŁAWA BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE
1 - 2 - 3 Klasa Liceum
KURS PRZYGOTOWAWCZY - MATURA Z ANGIELSKIEGO/ROSYJSKIEGO; KURS PRZEDMATURALNY - ŁÓDŹ POLESIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY DLA UCZNIÓW 1 - 2 - 3 KLASY LICEUM

 

Kurs prowadzony jest w formie korepetycji i przeznaczony jest dla uczniów klas I - II - III, którzy mają jeszcze czas na naukę i systematyczne przygotowanie się do egzaminu maturalnego. Głównym celem kursu jest powtórzenie, utrwalenie i rozszerzenie wiadomości z języka angielskiego/rosyjskiego zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych na danym poziomie oraz ćwiczenie i rozwinięcie umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy poprzez rozwiązywanie zadań typowych dla Nowej Matury. Polecam rozpoczęcie nauki już w I klasie z trzech głównych powodów:

  • Nie warto odkładać powtórek na ostatni rok nauki. Materiału jest dużo, a czasu na jego realizację w liceum brakuje.
  • Jeśli myślicie o zdawaniu matury na poziomie podstawowym bądź rozszerzonym, należy już teraz pomyśleć o umiejętnościach wymaganych na obydwu poziomach.
  • Kurs prowadzony w tak długim okresie pozwala osiągnąć trwałą wiedzę, która pozwoli nie tylko zdać maturę na wysokim poziomie, ale również daje gwarancje powodzenia na egzaminach Cambridge, jak również na egzaminach TELC.

 

Cennik języka angielskiego zamieszczony jest w zakładce - Cennik Angielskiego

Cennik języka rosyjskiego zamieszczony jest w zakładce - Cennik Rosyjskiego

DOJAZD


TANIO, SOLIDNIE, PROFESJONALNIE, SKUTECZNIE !

W przypadku choroby ucznia wyznaczone będą dodatkowe zajęcia celem nadrobienia materiału.

Come to us if you want to pass, there's no time to lose !!!

kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy, kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy, kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury,kurs przygotowawczy do matury, angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum,angielski w liceum

 


 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.