forex trading logo

LICZNIK ODWIEDZIN

154565
Today9
Yeserday23
This Week177
This Month97

boguslawa68637389957

Mój Skype

SZYBKI KONTAKT

Twój Email:
Temat
Wiadomość:
Ile głów ma człowiek?
Imieniny obchodzą Bazyliusz, Dacjan, Franciszek, Gościmił, Karol, Karp. Do końca roku zostało 211 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli.
BOGUSŁAWA BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE
Cennik Angielskiego
NAUKA - JĘZYK ANGIELSKI, INDYWIDUALNIE, KURSY I KOREPETYCJE - ŁÓDŹ POLESIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

OFERTA KOREPETYCJI NA ROK SZKOLNY 2022/2023 - JĘZYK ANGIELSKI

Płatność za 4-5 zajęć z góry — na każdej czwartej/piątej

lekcji

Pierwsze spotkanie z uczniem jest zapoznawcze. Zapraszam !!!

W przypadku przeprowadzenia oceny poziomu ucznia pobierana jest opłata w kwocie 20 zł od osoby na spotkaniu zapoznawczym.

1. DOROŚLI / 1-2-3 klasa LICEUM — KURSY PRZEDMATURALNE / STUDENCI

1 osoba

45 zł – 60 min raz w tygodniu; 180 zł mies. - poziom A1, A2

50 zł - 60 min raz w tygodniu; 200 zł mies. - poziom B1, B2

60 zł – 90 min raz w tygodniu; 240 zł mies.

55 zł -  60 min pojedyncza lekcja

55 zł — Business English 60 min raz w tygodniu; 220 zł mies.

55 zł - Английский для Русских, English for Russians, 60 мин раз в неделю; 220 злотых месяц

2 osoby

40 zł – 60 min raz w tygodniu; 160 zł mies.

45 zł – 90 min raz w tygodniu; 180 zł mies.

3 - 4 osoby

35 zł – 60 min raz w tygodniu; 140 zł mies.

40 zł – 90 min raz w tygodniu; 160 zł mies.

2. Szkoła Podstawowa

1 osoba — klasa 1-2

40 zł - 45 min raz w tygodniu; 160 zł mies.

1 osoba — klasy 3-6

40 zł - 60 min raz w tygodniu; 160 zł mies.

2 osoby - klasy 1 - 6

35 zł – 60 min raz w tygodniu; 140 zł mies.

3 - 4 osoby - klasy 1 - 6

30 zł – 60 min raz w tygodniu; 120 zł mies.

3. 7 klasa Szkoły Podstawowej — przygotowanie do przyszłego Egzaminu 8-klasisty

1 osoba

45 zł - 60 min raz w tygodniu; 180 zł mies.

50 zł – 90 min raz w tygodniu; 200 zł mies.

2 - 4 osoby

35 zł - 60 min raz w tygodniu; 140 zł mies.

40 zł – 90 min raz w tygodniu; 160 zł mies.

4. 8 klasa Szkoły Podstawowej — Egzamin 8-klasisty

1 osoba

45 zł - 60 min raz w tygodniu; 180 zł mies.

55 zł – 90 min raz w tygodniu; 220 zł mies.

2 - 4 osoby

35 zł - 60 min raz w tygodniu; 140 zł mies.

40 zł – 90 min raz w tygodniu; 160 zł  mies.

5. Egzamin Maturalny

1 osoba

50 złPoziom Podstawowy/Rozszerzony - 60 min raz w tygodniu; 200 zł mies.

60 zł – 90 min raz w tygodniu; 240 zł mies.

2 osoby

45 zł – 90 min raz w tygodniu; 180 zł mies.

3 - 4 osoby

40 zł - 90 min raz w tygodniu; 160 zł mies.

6. FCE

1 osoba

60 zł - 90 min raz w tygodniu; 240 zł mies.

2 osoby

50 zł – 90 min raz w tygodniu; 200 zł  mies.

55 zł – 120 min raz w tygodniu; 220 zł mies.

3 - 4 osoby

45 zł - 90 min raz w tygodniu; 180 zł mies.

50 zł – 120 min raz w tygodniu; 200 zł mies.

Nauka trwa pełnych 12/18 miesięcy 1,5 – 2 godz. raz w tygodniu.

7. CAE

1 osoba

65 zł - 90 min raz w tygodniu; 260 zł mies.

2 osoby

55 zł – 90 min raz w tygodniu; 220 zł  mies.

60 zł – 120 min raz w tygodniu; 240 zł mies.

3 - 4 osoby

45 zł – 90 min raz w tygodniu; 180 zł mies.

50 zł – 120 min raz w tygodniu; 200 zł mies.

Nauka trwa pełnych 12/18 miesięcy 1,5 – 2 godz. raz w tygodniu.

DOJAZD

 

Zapewniam własne materiały, jak i solidne przygotowanie uczniów.

Come to us if you want to pass, there's no time to lose !!!

W przypadku choroby ucznia wyznaczone będą dodatkowe zajęcia celem nadrobienia materiału.

 

kus.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.

 

 

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.