forex trading logo

LICZNIK ODWIEDZIN

154561
Today5
Yeserday23
This Week173
This Month93

boguslawa68637389957

Mój Skype

SZYBKI KONTAKT

Twój Email:
Temat
Wiadomość:
Ile głów ma człowiek?
Imieniny obchodzą Bazyliusz, Dacjan, Franciszek, Gościmił, Karol, Karp. Do końca roku zostało 211 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli.
BOGUSŁAWA BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE
4 LO MATURA
NAUKA ANGIELSKIEGO/ROSYJSKIEGO DO MATURY-ANGIELSKI/ROSYJSKI-KURS MATURALNY - ŁÓDŹ POLESIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Angielski — Kurs Przygotowawczy Do Egzaminu Maturalnego
Zapraszam maturzystów na grupowe zajęcia z języka angielskiego/rosyjskiego, prowadzone w formie korepetycji, przygotowujące do nowej matury. Przygotowanie do ww. egzaminu będzie obejmowało systematyczne pisanie wypracowań, wykonywanie testów, przygotowywanie ustnych wypowiedzi oraz konwersacji. Uczniowie otrzymają wszystkie materiały, będzie podawana cała niezbędna gramatyka oraz słownictwo.
Zdanie egzaminu maturalnego czy jakiegokolwiek egzaminu Cambridge lub Telc wymaga głębokiej wiedzy, znajomości struktur gramatycznych, czytania tekstów ze zrozumieniem oraz umiejętności reagowania językowego we wszystkich sytuacjach — to wszystko będzie realizowane w ramach kursu.  Solidna praca uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z pewnością zaowocuje nie tylko na samym egzaminie maturalnym ale również na kolejnych egzaminach Cambridge jak i egzaminach Telc.

 

 

Cennik języka angielskiego zamieszczony jest w zakładce - Cennik Angielskiego

Cennik języka rosyjskiego zamieszczony jest w zakładce - Cennik Rosyjskiego

DOJAZD

ŁÓDŹ                                       

PROFESJONALNIE, TANIO I SKUTECZNIE !!!

W przypadku choroby ucznia wyznaczone będą dodatkowe zajęcia celem nadrobienia materiału.

Come to us if you want to pass, there's no time to lose !!!

kursy maturalne,kursy,maturalne,kursy maturalne,kursy maturalne,kursy maturalne,matura z angielskiego,matura z angielskiego,matura z angielskiego,,matura z angielskiego,nauka angielskiego,matura z angielskiego,matura z angielskiego,nauka angielskiego,nauka angielskiego,matura angielski,nauka angielskiego,nauka angielskiego,nauka angielskiego,matura angielski,matura angielski,matura angielski,nauka języka angielskiego,nauka języka angielskiego,nauka języka angielskiego,nauka języka angielskiego,nauka języka angielskiego,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs przygotowawczy,kurs do matury,kurs do matury,kurs do matury,kurs do matury,kurs do matury,kurs do matury,kurs do matury,korepetycje z anielskiego,korepetycje z angielskiego,korepetycje z angielskiego,korepetycje z angielskiego,korepetycje z angielskiego,korepetycje z angielskiego

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.