forex trading logo

LICZNIK ODWIEDZIN

98769
Today35
Yeserday55
This Week262
This Month1087

Moje Rosyjskie Wiersze

boguslawa68637389957

Mój Skype

SZYBKI KONTAKT

Twój Email:
Temat
Wiadomość:
Ile rąk ma człowiek?

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Imieniny obchodzą Apolinary, Benicjusz, Filip, Laurenty, Sulirad, Walerian, Waleriana, Zacheusz. Do końca roku zostało 131 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Aniołem człowieka jest czas.
BOGUSŁAWA BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE
Cennik Rosyjskiego
NAUKA - JĘZYK ROSYJSKI, INDYWIDUALNIE, KURSY I KOREPETYCJE - ŁÓDŹ POLESIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 26 Styczeń 2011 17:39

OFERTA KOREPETYCJI NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - JĘZYK ROSYJSKI

 

 

Płatność za 4 zajęcia (miesiąc) z góry — po każdej czwartej
lekcji

Pierwsze spotkanie z uczniem jest zapoznawcze. Zapraszam !!!

 

1. DOROŚLI / 1-2-3 klasa LICEUM — KURSY PRZEDMATURALNE / STUDENCI

 

1 osoba

35 zł – 60 min raz w tygodniu; 140 zł mies. (26,25 zł godz. lek.)

 

40 zł – 90 min raz w tygodniu; 160mies. (20 zł godz. lek.)

 

45 zł -  60 min pojedyncza lekcja

 

45 zł – 60 min raz w tygodniu; 180 zł mies. (33,75 zł godz. lek) -od poziomu B2

 

50 zł – 90 min raz w tygodniu; 200 zł mies. (25 zł godz. lek.) -od poziomu B2

 

40 zł — Rosyjski w Biznesie 60 min raz w tygodniu; 160mies. (30 zł godz. lek.)

 

50 zł — Rosyjski w Biznesie 90 min raz w tygodniu; 200 zł mies. (25 zł godz. lek.)

 

2 osoby

 

30 zł – 60 min raz w tygodniu; 120mies. (22,50 zł godz. lek.)

 

35 zł – 90 min raz w tygodniu; 140 zł  mies. (17,50 zł godz. lek.)

 

3 - 5 osób

 

30 zł – 90 min raz w tygodniu; 120 zł mies. (15 zł godz. lek.)


 

2. Szkoła Podstawowa

 

1 osoba — klasy 1-2

 

25 zł45 min raz w tygodniu; 100 zł mies.

 

1 osoba — klasy 3 - 6

 

30 zł - 60 min raz w tygodniu; 120 zł mies. (22,50 zł godz. lek.)

 

2 - 3 osoby — klasy 1 - 6

 

20 zł – 60 min raz w tygodniu; 80 zł mies. (15 zł godz. lek)

 

4 - 5 osób klasy 1 - 6

 

15 zł – 60 min raz w tygodniu; 60 zł mies. (11,25 zł godz. lek.)

 

 

3.   7/8 klasa Szkoły Podstawowej — przygotowanie do egzaminu 8-klasisty


1 osoba

 

35 zł - 60 min raz w tygodniu; 140 zł mies. (26,25 zł godz. lek.)

 

2 osoby

 

30 zł – 60 min raz w tygodniu; 120 zł mies. (22,50 zł godz. lek.)

 

32,50 zł – 90 min raz w tygodniu; 130 zł  mies. (16,25 zł godz. lek.)

 

3 - 5 osób

 

25 zł – 120 min raz w tygodniu; 100 zł mies. (9,38 zł godz. lek.)




4.  Egzamin Maturalny

1 osoba

 

40 zł - 60 min raz w tygodniu; 160 zł mies. (30 zł godz. lek)

 

50 zł – 90 min raz w tygodniu; 200 zł mies. (25 zł godz. lek.)

 

2 osoby

 

40 zł – 90 min raz w tygodniu; 160 zł mies. (20 zł godz. lek.)

 

45 zł 120 min raz w tygodniu; 180 zł mies. (16,88 zł godz. lek.)

 

3 - 5 osób

 

35 zł – 90 min raz w tygodniu140 zł mies. (17,50 zł godz. lek.)

 

40 zł – 120 min raz w tygodniu; 160 zł mies. (15 zł godz. lek.)

 

DOJAZD

 

Zapewniam własne materiały, jak i solidne przygotowanie uczniów.


Come to us if you want to pass, there's no time to lose !!!

W przypadku choroby ucznia wyznaczone będą dodatkowe zajęcia celem nadrobienia materiału.

kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.