forex trading logo

LICZNIK ODWIEDZIN

76058
Today9
Yeserday48
This Week57
This Month2407

Moje Rosyjskie Wiersze

boguslawa68637389957

Mój Skype

SZYBKI KONTAKT

Twój Email:
Temat
Wiadomość:
Ile rąk ma człowiek?

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Imieniny obchodzą Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław. Do końca roku zostało 98 dni.
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Ze świata każdy ma tyle, ile sobie weźmie.
BOGUSŁAWA BOGACZEWICZ LANGUAGE CENTRE
Cennik Angielski
NAUKA - JĘZYK ANGIELSKI, INDYWIDUALNIE, KURSY I KOREPETYCJE - ŁÓDŹ POLESIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

OFERTA KOREPETYCJI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - JĘZYK ANGIELSKI

Płatność za 4 zajęcia (miesiąc) z góry - po każdej czwartej lekcji

Pierwsze spotkanie z uczniem jest zapoznawcze i całkowicie bezpłatne. Zapraszam !!!

1. DOROŚLI / 1-2-3 LICEUM-KURSY PRZEDMATURALNE / STUDENCI

1 osoba

40 zł. – 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

45 zł. - 60 min raz w tygodniu; 180 zł m-c. od poziomu upper-intermediate.

50 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c. (25 zł. godz. lek.)

50 zł. -  60 min. pojedyncza lekcja

45 zł. -  Business English 60 min. raz w tygodniu; 180 zł. m-c (33,75 zł. godz. lek.)

55 zł.Business English 90 min. raz w tygodniu; 220 zł. m-c (27,50 zł. godz. lek.)

50 zł. - Английский для Русских, English for Russians, 60 мин.  раз в неделю; 200 злотых месяц

2 osoby

35 zł.60 min. raz w tygodniu; 140 zł. m-c. (26,25 zł. godz. lek.)

40 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 160 zł.  m-c. (20 zł. godz. lek.)

3 osoby

30 zł. – 90 min raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (15 zł. godz. lek.)

35 zł. – 120 min raz w tygodniu; 140 zł. m-c. (13,13 zł. godz. lek.)

4-5 osób

25 zł. - 90 min. raz w tygodniu; 100 zł. m-c. (12,50 zł. godz. lek.)

30 zł. – 120 min raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (11,25 zł godz. lek.)


2. Szkoła Podstawowa

Klasy - 1/2/3/4/5

1 osoba - klasa 1/2

30 zł. - 45 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c.

1 osoba - klasy 3/4/5

40 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

2 osoby

25 zł. – 60 min. raz w tygodniu; 100 zł. m-c. (18,75 zł. godz. lek)

3 osoby

20 zł. – 60 min. raz w tygodniu; 80 zł. m-c. (15 zł. godz. lek.)

4 - 5 osób

17,50 zł. – 60 min. raz w tygodniu; 70 zł. m-c. (13,13 zł. godz. lek.)


Klasa 6 – przygotowanie do Egzaminu 6-klasisty.

1 osoba

40 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

2 osoby

30 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (15 zł. godz. lek.)

35 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 140 zł. m-c. (17,50 zł. godz. lek.)

3 osoby

30 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (15 zł. godz. lek.)

4 – 5 osób

25 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 100 zł. m-c. (12,50 zł. godz. lek.)


3. 7 klasa Szkoły Podstawowej - przygotowanie do przyszłego Egzaminu 8-klasisty

1 osoba

40 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

50 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c. (25 zł. godz. lek.)

2 osoby

30 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (22,50 zł. godz. lek.)

35 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 140 zł. m-c. (17,50 zł. godz. lek.)

3 osoby

30 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (11,25 zł. godz. lek.)

4 - 5 osób

25 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 100 zł. m-c. (9,38 zł. godz. lek.)


4. 8 klasa Szkoły Podstawowej - Egzamin 8-klasisty

 

1 osoba

40 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

50 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c. (25 zł. godz. lek.)

2 osoby

32,50 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 130 zł. m-c. (24,40 zł. godz. lek.)

35 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 140 zł.  m-c. (17,50 zł. godz. lek.)

3 osoby

30 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (11,25 zł. godz. lek.)

4 - 5 osób

25 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 100 zł. m-c. (9,38 zł. godz. lek.)


 

5. 1/2 klasa Gimnazjum

1 osoba

40 zł. – 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

50 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c. (25 zł. godz. lek.)

2 osoby

30 zł. – 60 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (22,50 zł. godz. lek.)

35 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 140 zł.  m-c. (17,50 zł. godz. lek.)

3 - osoby

30 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (15 zł. godz. lek.)

4 - 5 osób

25 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 100 zł. m-c. (12,50 zł. godz. lek.)

30 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (11,25 zł. godz. lek.)


6. 3 klasa Gimnazjum- Egzamin Gimnazjalisty

 

1 osoba

40 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

50 zł. - 90 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c (25 zł. godz. lek.)

2 osoby

35 zł. - 60 min. raz w tygodniu; 140 zł. m-c (26,25 zł. godz. lek.)

40 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 160 zł.  m-c. (20 zł. godz. lek.)

3 osoby

32,50 zł. - 90 min. raz w tygodniu; 130 zł. m-c (16,25 zł. godz. lek.)

30 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 120 zł. m-c. (11,25 zł. godz. lek)

4 – 5 osób

25 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 100 zł. m-c. (9,38 zł. godz. lek.)


7.  Egzamin Maturalny

1 osoba

40 zł. - Poziom Podstawowy - 60 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (30 zł. godz. lek)

45 zł. - Poziom Rozszerzony - 60 min. raz w tygodniu; 180 zł. m-c. (33,75 zł. godz. lek)

50 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c. (25 zł. godz. lek.)

2 osoby

40 zł. 90 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (20 zł. godz. lek.)

50 zł. 120 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c. (18,75 zł. godz. lek.)

3 osoby

35 zł. - 90 min. raz w tygodniu; 140 zł. m-c. (17,50 zł. godz. lek.)

40 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (15 zł. godz. lek.)

4 - 5 osób

35 zł. – 120 min raz w tygodniu; 140 zł. m-c. (13,13 zł. godz. lek.)


8. FCE

1 osoba

50 zł. - 90 min. raz w tygodniu; 200 zł. m-c. (25 zł. godz. lek.)

Nauka trwa 12/18 miesięcy 1,5 godz. raz w tygodniu.

2 osoby

40 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 160 zł.  m-c. (20 zł. godz. lek.)

45 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 180 zł. m-c. (16,88 zł godz. lek.)

3 - 5 osób

35 zł. - 90 min. raz w tygodniu; 140 zł. m-c. (17,50 zł. godz. lek.)

40 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (15 zł. godz. lek.)


9. CAE

1 osoba

60 zł. - 90 min. raz w tygodniu; 240 zł. m-c. (30 zł. godz. lek.)

Nauka trwa 12/18 miesięcy 1,5 godz. raz w tygodniu.

50 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 200 zł.  m-c. (25 zł. godz. lek.)

55 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 220 zł. m-c. (20,63 zł godz. lek.)

3 - 5 osób

40 zł. – 90 min. raz w tygodniu; 160 zł. m-c. (20 zł. godz. lek.)

45 zł. – 120 min. raz w tygodniu; 180 zł. m-c. (16,88 zł godz. lek.)

DOJAZD

Zapewniam własne materiały jak i solidne przygotowanie uczniów.

Wszystkie materiały do nauki, testy, podręczniki gratis!!!!!!

Come to us if you want to pass, there's no time to lose !!!

W przypadku choroby ucznia wyznaczone będą dodatkowe zajęcia celem nadrobienia materiału.

 

kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy.korepetycje.kursy

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.